Nezařazené
Kynologické akce 2022

Kynologické akce 2022

OMS svod duben květen červen červenec srpen září říjen listopad     30 7 14 11 18 25 16 23 30 6 13 20 27 3 10 17 24 1 8 15 22 29 19       8 15 12 19 26 17 24 31 7 14 21 28 4 11 18 25 2 9 16 23 30 20 Chrudim 16.4.   ZV       LZ N     ZV   ZVP   PZ   ZV VZ Bz     BZH  ...

číst více
Pozvánka na okresní sněm

Pozvánka na okresní sněm

Na jednání okresního sněmu OMS Pardubice, který se koná ve čtvrtek 25.11.2021 od 16,00 hod. v budově radnice v Sezemicích, Husovo nám. 790.   Program: 1) Zahájení 2) Volba zapisovatele, ověřovatele zápisu a členů návrhové komise 3) Kontrola usnesení z posledního...

číst více
BZ a ZN se RUŠÍ

BZ a ZN se RUŠÍ

Barvářské zkoušky (25.09.2021) a zkoušky z norování (26.09.2021) se z důvodu nedostatečné obsaženosti psů RUŠÍ.

číst více
Podzimní zkoušky ohařů a ostatních plemen

Podzimní zkoušky ohařů a ostatních plemen

Okresní myslivecký spolek ČMMJ z.s. Pardubice, ve spolupráci s MS Dolní Ředice, pořádá dne 11.09.2021 Podzimní zkoušky ohařů a ostatních plemen! Vyplněnou přihlášku s oboustrannou fotokopií průkazu původu psa zasílejte na email nebo adresu OMSu. Účastnický poplatek ,...

číst více
X.ročník Kozap cup – 7.8.2021 Pardubice

X.ročník Kozap cup – 7.8.2021 Pardubice

P.č. Jméno a přijmení bydliště 01 20 II.20 III.20 celkem rozstřel finále celkem rozstřel pořadí 10 Václav Koubek Kolín 20 19 20 59   19 78 2 1 16 Leoš Hlaváček Pardubice 19 20 20 59   19 78 1 2 3 Luboš Rychlík Holice 19 18 20 57   20 77   3 23 Radek Chalupník Bučina...

číst více
Výsledková listina Memoriálu Františka Bajera 07.08.2021

Výsledková listina Memoriálu Františka Bajera 07.08.2021

XXX. Ročník Memoriál Františka Bajera- TRAP 7.8.2021 Pardubice P.č. Jméno a přijmení bydliště I.25 II.25 III.25 celkem rozstřel finále celkem rozstřel pořadí 3 Martin Bořuta Slušovice 24 24 23 71   24 95 1 1 20 Václav Vaňáč ml Písek 24 24 23 71   24 95 0 2 54 Václav...

číst více
Výsledky lesních zkoušek Semín 17.07.2021

Výsledky lesních zkoušek Semín 17.07.2021

Na lesní zkoušky bylo přihlášeno 11psů z nichž 8 uspělo.- v I.ceně 5 psů- v II.ceně 3 psi- 1 pes neobstál- 2 psi odstoupili 1. Cora Hearth of Europe - KO - I.cena 240bodů - Monika Kupková 2. Eiko Hearth of Europe - KO - I.cena 236bodů - Monika Kupková 3. Jun z Visálku...

číst více