Akce střelectví
X.ročník Kozap cup – 7.8.2021 Pardubice

X.ročník Kozap cup – 7.8.2021 Pardubice

P.č. Jméno a přijmení bydliště 01 20 II.20 III.20 celkem rozstřel finále celkem rozstřel pořadí 10 Václav Koubek Kolín 20 19 20 59   19 78 2 1 16 Leoš Hlaváček Pardubice 19 20 20 59   19 78 1 2 3 Luboš Rychlík Holice 19 18 20 57   20 77   3 23 Radek Chalupník Bučina...

číst více
Výsledková listina Memoriálu Františka Bajera 07.08.2021

Výsledková listina Memoriálu Františka Bajera 07.08.2021

XXX. Ročník Memoriál Františka Bajera- TRAP 7.8.2021 Pardubice P.č. Jméno a přijmení bydliště I.25 II.25 III.25 celkem rozstřel finále celkem rozstřel pořadí 3 Martin Bořuta Slušovice 24 24 23 71   24 95 1 1 20 Václav Vaňáč ml Písek 24 24 23 71   24 95 0 2 54 Václav...

číst více
Startovní listina přeboru ČMMJ na LK Pardubice 24.7.2021

Startovní listina přeboru ČMMJ na LK Pardubice 24.7.2021

Poddaný Milan Flíček Václav Žáček Zdeněk Kučera Martin Matějů Filip Kročák Miloslav Vejdovský Tomáš Štulpa Patrik Šunda Václav Cimala Ladislav Zapletal Jakub Valenta Stanislav Kučera Tomáš Kuřitka Josef Vašíček Petr Pavelák Tomáš Karásek Josef Jeniš Jaroslav Jiráček...

číst více
CELOSTÁTNÍ PŘEBOR ČMMJ na loveckém kole

CELOSTÁTNÍ PŘEBOR ČMMJ na loveckém kole

ČMMJ z.s. OMS PARDUBICE pořádá pod záštitou náměstka hejtmana Pardubického kraje Ing. Romana Línka, MBA CELOSTÁTNÍ PŘEBOR ČMMJ na loveckém kole Datum konání: 24.7.2021Místo konání: Pardubice - HůrkaStartovné: 800,-Kapacita střelnice: 72 střelců Organizační...

číst více
XXX. ročník MEMORIÁLU FRANTIŠKA BAJERA

XXX. ročník MEMORIÁLU FRANTIŠKA BAJERA

OKRESNÍ MYSLIVECKÝ SPOLEK PARDUBICE a firma KOZAP Uherský Brod pořádajíXXX. ročník MEMORIÁLU FRANTIŠKA BAJERAaX. ročník Kozap cup sobota 7. srpna 2021, 8:00, střelnice Pardubice-Hůrka ROZSAH ZÁVODU:TRAP – XXX. ročník Memoriál Fr. Bajera 3 x 25 terčů + fináleLOVECKÉ...

číst více
12. ročník Poháru hejtmana Pardubického kraje – 12.6.2021

12. ročník Poháru hejtmana Pardubického kraje – 12.6.2021

Výsledková listina 12. ročníkuPoháru hejtmana Pardubického kraje – 12.6.2021 1.  Kopista Vít  CR  273 bodů 2.  Letáček Zbyněk  PA  260 3. Mlíka Aleš UO    259 4. Mrkvička Vlastimil  PA  249 5. Slavíček Vlastimil   SY 238 6. Košňar Vojtěch SY  237 7. Háp Radek SY 236...

číst více
Závod tříčlenných družstev MS 5.6.2021

Závod tříčlenných družstev MS 5.6.2021

Výsledková listina závodu tříčlenných družstev MS 5.6.2021 Družstva: umístění MS počet bodů 1. MS Dříteč 709 2. MS Mnětice 707 3. MS Staré Hradiště 621 4. MS Dolní Roveň 580 Jednotlivci: umístění jméno počet bodů MS 1. Aleš Holeček 258 MS Mnětice 2. Jiří Baláš ml. 253...

číst více